16328 posts since MMVI

Jarina De Marco – STFU

Sep 23 2017

Born in the Dominican Republic and more recently cut from the bubbling Los Angeles circuit, Jarina De Marco is more than ready to step up as leading lady. Produced by genre defying duo GTA, who the rising artist donned her vocal chops for on “True Romance,” latest solo moment “STFU” oozes the attitude and eccentric electronic energy we have come to expect from De Marco and newfound label mates Mad Decent. As an outspoken newcomer providing seriously powerful solo material, we can’t help but feel Jarina De Marco is an essential addition to the Mad Decent family.

22 thoughts on “Jarina De Marco – STFU

 1. KIL DÖNMESİ

  I am a true disney fan and not a drunk but i could care less if they serve alcohol all through the magic kingdom. The do it in the studios and animal kingdom and guess what….they are still great family fun. I would care if they left it dry or served but this outrage and ridiculous exageration is starting to bother me.

 2. BASUR

  Koyu renkli veya deri renginde kabarık benler ve deri düzleminde olan yani kabarık olmayanlarda da kullanılabilir. % 95 ihtimalle tek seansta biter çok seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekansta ikinci seansta ücret alınmaz. Tedaviden sonra iyileşme tamamlandığında yakın mesafeden fark edilemeyecek kadar belirsiz bir iz kalabilir, hiç iz kalamayabilir de. Tecrübeli bir doktorun radyo frekansla tedavi edemeyeceği ben yok diyecek kadar azdır. Son yılların en etkili ve giderek yaygınlaşan tedavi yöntemidir. Buharlaştırma ile ben alma yönteminin en etkilisidir.

 3. VARİS

  Idea Klinik İstanbul da 3, İzmir, Ankara ve Bursa toplam altı şube ile hizmet vermektedir. Ücretler her şubede aynıdır. Hasta hangi şubeye giderse gitsin kontrollerini istediği şubede yaptırabilmektedir.

 4. VARİS

  Cerrahi olarak beni almak artık devlet hastaneleri dışında pek uygulanmamaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri doktorun ameliyathaneyi kullanmak istemesidir, böylece yapılan işin döner sermaye puanı daha yüksek olmaktadır. Bu da hastanın SGK sına daha fazla ücret yansıtmaktadır. Her ne kadar “ameliyatla alıp incelemeliyiz” diye gerekçe sunulsa da bunun hiçbir bilimsel değeri yoktur çünkü bir çok hastalığın tewşhisinde biopsi almak için ameliyat değil punch denilen 1 mm lik iğne benzeri şeylerle alınabilmektedir. Yani inceleme için ameliyat olmak pire için yorgan yakmak gibidir.

 5. pron best

  CYouvQ some times its a pain in the ass to read what people wrote but this website is very user genial !.

 6. HEMANJİOM

  Önemli hususlardan biride hastalığın çeşitleri olup, basit ve yaygın tip olmak üzere 2 gruba ayırabiliriz. Basit olarak cilt hemanjiomu yaygın olarak ise karaciğer hemanjiomu yanı sıra akciğer, kolon, beyin ve böbreklerde görülen türüdür. Görüldüğü yere göre farklı isimler verilmektedir. Oysaki sorunun kaynağı tam olarak aynıdır. Hemanjiom çeşitlerini biraz daha detayları ile ele alalım.

 7. kbforum.dragondoor.com

  This blog is really awesome additionally amusing. I have discovered helluva useful stuff out of this amazing blog. I ad love to visit it every once in a while. Thanks a lot!

Comments are closed.